STATÜ İŞLEMLERİ

amerikada-statü-işlemleriAmerika serüveninizi devam mı ettirmek istiyorsunuz? Eğer Amerika'ya öğrenci ya da turist olarak geldiyseniz ve statünüzü değiştirmek istiyorsaniz sizin için gerekli olan bütün hizmeti profesonel olarak sunmaktayız. Amerika maceranızın kaldığı yerden devam etmesi için biz buradayız.

Amerika Birleşik devletleri birçok kimsenin hayallerini süsleyen bir ülke konumunda hala. Her yıl milyonlarca insanın bu ülkeyi öğrenci olarak, turist olarak ya da birçok farklı statüler ile ziyaret ediyor olması Amerika Birlesik Devletleri'nin ne denli çekici bir ülke oldugunu bizlere göstermektedir. Sizler de Amerika Birleşik Devletleri'ne Work and Travel programı kapsamında gelmişseniz ve program sonrasında Amerika'da kalmak isteyebilirsiniz. Amerika'da eğitiminize devam edebilirsiniz (Dil okulu, yüksek lisans gibi)

Eğer Amerika'ya turist olarak geldiyseniz ve vizenizi uzatmak istiyorsanız ya da vize türünüzü öğrenci vizesine dönüştürmek isterseniz bütün bu işlemlerinizi profesyonel bir sekilde sizler icin yapmaktayız.

Statünüz ile ilgili tüm sorularınız ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Work & Travel'dan Dil Okuluna Gecis

3


Turist Vizesini Uzatma

2

Turist Vizesinden Ogrenci Vizesi Basvurusu

1 copy

F1 Vize Sahibi SSN Basvurusu

4