GREENCARD

amerikada-green-card-işlemleri

Greencard (Yeşil Kart), göçmenlerin Amerika Birleşik Devletleri'nde kalıcı olarak yaşamalarına ve çalışmalarına izin veren resmi olmayan takma addır.

ABD Greencard (Yeşil Kartı)'nın resmi adı “Yasal Daimi Yerleşik Karttır”.
Hatta daha bürokratik bir adı var: Form I-551.
Yeşil Kart sahipleri “Daimi ikamet” hakkına sahiptirler.
Greencard (Yeşil Kart) sahibi olanların ABD'ye göç etmelerine ve istedikleri kadar orada kalmalarına izin verilir. Greencard (Yeşil Kart) sahibi olmak ABD'ye taşınmak için temel şarttır. Bu, ABD'de kalıcı olarak yaşamak ve çalışmak isteyen herkesin önce bir Greencard (Yeşil Kart)'a ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Göçmen olmayan bir vizeye sahip bir kişi, işlerine veya ABD'de kalma amaçlarına göre belirli bir zamana bağlıdır, ancak Greencard (Yeşil Kart), sahibine tam özgürlük vermesi bakımından farklılık gösterir. Greencard (Yeşil Kart) sahipleri çalışma yerlerini veya ABD'de sınırsız ve uzun süre istedikleri yerde yaşamak istedikleri yeri seçebilirler.

Greencard (Yeşil Kart), prensip olarak, ABD'de kalıcı olarak yaşama ve çalışma durumunu belirten bir kimlik kartıdır. Bununla birlikte, bu efsanevi Greencard (Yeşil Kart)'ın arkasında gözle görülenden çok daha fazlası var. Greencard almanın en kolay yolu her yıl Ekim ayı ile Kasım ayı arasında resmi internet sitesi (Electronic Diversity Visa Lottery) üzerinden yapılan Greencard cekilişine katılmaktır.

2021 DV-Lottery (Greencard)
Greencard DV-2021 katılımcısı olmak istiyorsanız aşağıdaki form ile iletişim bilgilerinizi bizlere gonderebilirsiniz. Sizinle iletişime geçerek başvurunuzu yapabiliriz. Greencard DV-2021 kayıt süresi 2 Ekim 2019'da açılacak ve 5 Kasım 2019'da kapanacaktir. Greencard DV-2021 katılımcılarının başvuru sonrası alacakları onay numaralarını en az 30 Eylül 2021 tarihine kadar saklamalıdır. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Greencard 2021 DV-Lottery için başvurunuzu kendiniz de ÜCRETSİZ olarak yapabileceginizi lütfen unutmayınız. Greencard başvurunuzu helpMpro LLC olarak sizler adına yapabilir ve başvuru sonrası alacağınız hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.