helpMpro LLC

Deneyimli, kişisel danışmanınız!

helpMpro LLC olarak Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde başta göçmenlere yönelik hizmet vermeye başladık. Kuruluş amacımız Amerika’ya göçmen olarak gelen her bireye profesyonel hizmet sağlamak. Hayatlarında yeni bir sayfa açmış herkes için bu ülkede atılacak her bir adımın önemini yıllar önce yaşamış ve yaşayanlar olarak bu noktada deneyimlerimizi onlarla paylaşmak ve süreç boyunca kişisel danışmanları olmaktır.

Bugün gelmiş olduğumuz noktada hem göçmen olan hem göçmen olmayan vatandaşlar için başta hukuk, eğitim ve vergi olmak üzere birçok alanda profesyonel destek sağlamaktayız.

Amerika özellikle genç neslin olduğu kadar herkesin bircok alanda ilgisini çekmeye devam eden, hayallerini süsleyen bir ülke olarak popülerliğini korumaya devam etmektedir. Yeni bir ulkeye “Merhaba!’ demeden önce bu ülkeye geliş amacınızı belirlemenizde: turistik ziyaretiniz, eğitim hayatınız ya da iş ve ticaret fikirlerinizde olduğu gibi birbirinden farklı durumlarda sizlere profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Amerika’da, başta Türklerin sonra herkesin deneyimli, kişisel danışmanı olmak.

MİSYONUMUZ

İhtiyaçlarınızı, ihtiyaçlarımız olarak görüp her alanda size cevap verecek bir konumda olmak. Hizmetin, profesyonel ve kişiselleştirilmiş haliyle ihtiyaçlarınıza yonelik bütün çözümlerimizle ileriye atılan her adımınızda size eşlik etmek.

POSTA ADRESİ

adres

P.O. Box 4062,
Fullerton, CA 92834

İLETİŞİM FORMU

iletişim-formu

Formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz.
En kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

7 gun 24 saat hizmetinizdeyiz!